• AKCIÓK
  • FOTÓS OKTATÁS
  • FOTÓS ESZKÖZ BÉRLÉS
  • FOTÓS, VIDEÓS WORKSHOPOK
  • 7% CETELEM KEDVEZMÉNY
  • HÍREK, TESZTEK
  • BEMUTATÓTERMÜNK
  • GY.I.K.
  • KAPCSOLAT
  • Kategóriák
    törlés

    Állásajánlataink

    Építs karriert a 220voltnál!

    Cégünk elsősorban fotós és szórakoztató elektronikai, valamint háztartási gépek, szépségápolási árucikkek értékesítésével foglalkozik. Webshopunk mellett egy budapesti fotós szaküzlettel is rendelkezünk.

    Kollégáink barátságosak, lelkesek, jó csapatot alkotunk, üzletünk pedig remek munkahely amatőr fotósoknak, akik munkájuk során rengeteg hasznos tudással gazdagodhatnak a fotózással, a legújabb fényképezőgépekkel, objektívekkel és a fotóelőhívással kapcsolatosan is.

    Munkatársat keresünk

    ÉRTÉKESÍTŐ

    pozícióba.

    Munkavégzés helye: Béke téri PRO fotós bemutatótermünk
    1135 Budapest, Szegedi út 42-44.

    Az ideális jelölt érdeklődik a digitális fényképezőgépek iránt, van fotós tapasztalata, és tisztában van a fotográfia alapösszefüggéseivel is. A pozíció továbbá megköveteli, hogy a leendő munkatársunk értékesítői vénával is rendelkezzen, magabiztosan kommunikáljon, és a fotós cikkek mellett más termékpaletták elemeivel is szakszerűen szolgálja ki az ügyfeleinket. A pozíciót betöltő munkatárssal hosszú távra tervezünk és mi is ugyanezt várjuk el.

    Főbb feladatok, munkák:

    • Betérő vásárlók szakszerű kiszolgálása
    • Számlázás, pénztárgép és pénzkezelés
    • Áruhitel kötése
    • Kirakat és polc rendezés, üzlet rendben tartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Értékesítésben szerzett munkatapasztalat
    • Fotózás iránti érdeklődés
    • Vásárló orientált beállítottság, rugalmasság
    • Jó kommunikációs készség, probléma megoldás
    • Terhelhetőség
    • Megbízhatóság, önállóság
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Fő fotós termékek/gyártók ismerete
    • Számlázási alapismeretek
    • 1-3 éves szakirányú, hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Fotográfus és Fotótermék-kereskedő tanulmányok
    • Pénztárgép ismeret
    • Rutinos pénzkezelés

    Amit kínálunk:

    • Egy műszakos, nappali munkarend
    • Versenyképes fizetés
    • Hosszútávú, biztos munkahely
    • Fiatalos, jó hangulatú csapat
    • Előrelépési lehetőség
    • Dolgozói vásárlási kedvezmény
    • Rendszeres gyakorlati és elméleti szakmai oktatás
    • Ingyenes parkolás boltunk privát parkolójában

    Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, úgy kérjük, fizetési igényed megjelölése mellett küldd el fényképes önéletrajzod az kata[kukac]220volt.hu címre!

    Bízunk benne, hogy rövidesen személyesen is megismerhetünk!

    220volt.hu csapata

    Összehasonlítom a fenti termékeket! Az összehasonlításhoz pipáld ki más termék(ek) oldalán is az "Összehasonlítom" négyzetet!
    bezár