    Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS (Sony E) (SEL100400GM)
    Raktáron
    Összehasonlítom
    Cikkszám: SEL100400GM
    3 év Garancia (jótállás)
    Nem fogyasztóknak: 3 év
    Garanciáról bővebb információt itt olvashat.
    Részletek>>
    Bérelhető is, akár ingyen!
    Részletek >>
    Termék videó
    Elismeréseink:
    Termék oldali kép 1
    Kiemelt promóciónk:
    Termék oldali kép 2 - Promóciós ajánlat
    Raktáron
    Ady Endre úti üzletünk: Raktárról, azonnal
    Kiszállítás: 1-3 munkanap
    Ingyenes házhoz szállítás
    Ingyenes házhoz szállítás!Ezt a terméket ingyenesen házhoz szállítjuk neked!
    Hitelkalkulátor
    Kérdés a termékről
    Kedvencekhez adom
    Csomagajánlatok
    Az alábbi termékeket ajánljuk még
    Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS (Sony E) (SEL100400GM) részletes leírása
    G Master szupertelefotós zoom
    Gyors és megbízható autofókusz
    Nagy felbontás és gyors AF bármilyen fókusztávolságnál
    Kompakt, könnyű és hordozható
    Kimagaslóan sokoldalú fényképezés
    Objektívfelépítés
    [1] Super ED üveg [2] ED üveg
    MTF táblázat
    [1] Kontraszt (%) [2] Lencse optikai középpontjától mért távolság (mm) [3] 100 mm/max. blendenyílás esetén [4] 100 mm/F8 blende esetén [5] 400 mm/max. blendenyílás esetén [6] 400 mm/F8 blendenyílás esetén [7] Térbeli sűrűség [8] 10 vonalpár/mm [9] 30 vonalpár/mm [10] R: Radiális T: Tangenciális
    Objektívvezérlés
    Mintaképek
    Gyújtótávolság400 mm
    Záridő1/1250 sec.
    RekeszF5.6
    ISO érzékenységISO 200
    Gyújtótávolság102 mm
    Záridő1/160 sec.
    RekeszF5.6
    ISO érzékenységISO 100
    Gyújtótávolság400 mm
    RekeszF6.3
    ISO érzékenységISO 100
    Gyújtótávolság400 mm
    ISO érzékenységISO 200
    Gyújtótávolság395 mm
    RekeszF8
    ISO érzékenységISO 400
    Gyújtótávolság400 mm
    ISO érzékenységISO 400
    Gyújtótávolság400 mm
    RekeszF8
    Gyújtótávolság321 mm
    ISO érzékenységISO 1600
    Adatok
    Gyártó
    Sony
    Szín
    Fehér
    Méret
    93.9 mm x 205 mm
    Tömeg
    1395 g
    Felépítés
    22 lencsetag/16 csoport
    Fényerő
    f/4.5-5.6
    Zoom tartomány
    100-400 mm
    Rekesz tartomány
    4.5-40
    Szűrőméret
    77mm