Kérdések

Állásajánlataink

Raktáros munkatárs:

Határozott (2017. december végéig) és határozatlan időszakra egyaránt.

FŐBB ELVÁRÁSOK:

AMIT KÍNÁLUNK:

A jelentkezést fényképes önéletrajz formájában várjuk az raktar@220volt.hu e-mail címre.

FONTOS: Kérjük az e-mail TÁRGY rovatába írd be, hogy: RAKTÁROS_aloldal!

Szegedi értékesítő munkatárs:

Munkavégzés helye: Szeged, Püspök utca Határozott időszakra, 2017. december végéig (közös megegyezés szerint akár hosszú távra is).

A jelentkezést fényképes önéletrajz formájában várjuk az anita@220volt.hu e-mail címre.

FONTOS: Kérjük az e-mail TÁRGY rovatába írd be, hogy: SZEGED_aloldal!

Ügyfélszolgálatos munkatárs:

Határozott időszakra, 2017. december végéig.

A jelentkezést fényképes önéletrajz formájában várjuk a sari@220volt.hu e-mail címre.

FONTOS: Kérjük az e-mail TÁRGY rovatába írd be, hogy: UGYFELSZOLGALAT_aloldal!

Fotólaboráns:

FELADATOK:

A jelentkezést fényképes önéletrajz formájában várjuk az allas@220foto.hu e-mail címre.

FONTOS: Kérjük az e-mail TÁRGY rovatába írd be, hogy: LABOROS_aloldal!

Értékesítő:

ELŐNYT JELENTHET:

A jelentkezést fényképes önéletrajz formájában várjuk az info@220volt.hu e-mail címre.

FONTOS: Kérjük az e-mail TÁRGY rovatába írd be, hogy: ÉRTÉKESÍTŐ_aloldal!

© 2017 - 220volt Magyarország Kft. | A feltüntetett árak, képek, leírások tájékoztató jellegűek és nem minősülnek ajánlattételnek, az esetleges pontatlanságáért nem vállalunk felelősséget. look by colordonor